SKRIVBORD, teak, 1960-tal.

SKRIVBORD, teak, 1960-tal.
103072. SKRIVBORD, teak, 1960-tal.

7 lådor, Längd118, bredd 57, höjd 73cm.

Bruksslitage, fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 399