ALBERT JOHANSSON. Komexion 54", serigrafi, provtryck, signerad och daterad -73.

103054. ALBERT JOHANSSON. Komexion 54", serigrafi, provtryck, signerad och daterad -73.

30,5 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Albert Johansson (1926–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

30,5 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Albert Johansson (1926–1998)

Antal besök: 1 095