SAMLING MYNT, MEDALJER, SMYCKEN.

1030446. SAMLING MYNT, MEDALJER, SMYCKEN.

Bland annat bägare, mynt (vissa silver, silvervärde ca 700 kr), medaljer, manschettknappar, brosch.

Ålders samt bruksslitage. Inskriptioner. Gåvogravyrer. Vissa delar med komplettering, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 069