BYRÅ, 1800/1900-tal.

BYRÅ, 1800/1900-tal.
103030. BYRÅ, 1800/1900-tal.

Furu, fyra lådor. Längd 80, bredd 44, höjd 102 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
103030. BYRÅ, 1800/1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 964