HOFFMANN (ABSTRAKTER KÜNSTLER DES 20. JH.). blandteknik på duk, ca.68x42cm.
1030245. HOFFMANN (ABSTRAKTER KÜNSTLER DES 20. JH.). blandteknik på duk, ca.68x42cm.
Hoffmann (abstrakt konstnär från 1900-talet) århundrade) - Sans Titre, blandteknik på duk, otydligt signerad längst ner till höger ”Hoffmann?”, pasty färg ansökan, ca. 68x42cm, oramad.