KLÄDSKÅP med underlådor, Avlutat, 1800-tal.

103023. KLÄDSKÅP med underlådor, Avlutat, 1800-tal.

Höjd 190 cm
Längd 139 cm
Djup 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 190 cm
Längd 139 cm
Djup 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 654