LÅDOR, 3 st, industri, 1900-tal.

103017. LÅDOR, 3 st, industri, 1900-tal.

Metall. Höjd 61, djup 38, längd 63 cm. Två grå, en grön.

Slitage, märken, anlupna.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, anlupna.

Nycklar saknas.

Antal besök: 482