BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, intarsia.

10300. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, intarsia.

Längd 94 Bredd 46 Höjd 82 cm. Nyckel finns.

Slitage. Smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Smärre fanérskador.

Antal besök: 668