PARTI MÖBLER, 5 delar, 1900-talets mitt.

102995. PARTI MÖBLER, 5 delar, 1900-talets mitt.

Stringbord teak, längd 56, bredd 33, höjd 53, 2 pallar höjd 43, teakspegel 95x 43 cm, vägghylla stringtyp mahogny bredd 59, höjd 52 djup 20 cm.

Slitage, bordet med fanersador, vägghyllan med skador på plastöverdragen på gavlarna anlupet på hyllfästena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 750