BEVERLOO CORNEILLE. GRAFIKBOX med 3 grafiska blad105/150 samt bok Maria Wine "Den dagliga kärleken" Corneille-bladen signerade och daterade 1997.

1029864. BEVERLOO CORNEILLE. GRAFIKBOX med 3 grafiska blad105/150 samt bok Maria Wine "Den dagliga kärleken" Corneille-bladen signerade och daterade 1997.

Boxen: höjd 42 cm, bredd 28 cm.

Beverloo Corneille (1922–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 821