BORD, plåt, fällbara ben.

BORD, plåt, fällbara ben.
1029552. BORD, plåt, fällbara ben.

71 cm hög
ca 180 x 44 cm.

Bruksslitage, repor & märken, rostig.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 cm hög
ca 180 x 44 cm.

Antal besök: 2 046