PARTI PORSLIN, 3 delar, Kina, 1700-tal.

102894. PARTI PORSLIN, 3 delar, Kina, 1700-tal.

2 koppar med fat samt bärfat. Dekor av landskap i underglasyrblått. Diam 13-17 cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar.

Antal besök: 482