MODELLSKEPP, "Fragata Siglo XVIII", 1900-tal.

1028730. MODELLSKEPP, "Fragata Siglo XVIII", 1900-tal.

Höjd 53, längd 74 cm.

Smärre skador, dammig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53, längd 74 cm.

Smärre skador, dammig.

Antal besök: 5 674