VÄGGBONAD, allmoge, 1800-tal.

VÄGGBONAD, allmoge, 1800-tal.
10280. VÄGGBONAD, allmoge, 1800-tal.

Monogramsignerad och daterad 1880. ca 196x57 cm.

Slitage. Något blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något blekt.

Antal besök: 1 419