OKÄND KONSTNÄR. Bymotiv med folkliv och hästar. Holland 1800-tal. Olja på pannå, dubblerad. Osignerad.

102796. OKÄND KONSTNÄR. Bymotiv med folkliv och hästar. Holland 1800-tal. Olja på pannå, dubblerad. Osignerad.

37 x 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 42 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 349