GOLVLAMPA, Aneta Belysning AB, 1900-talets fjärde kvartal.

102764. GOLVLAMPA, Aneta Belysning AB, 1900-talets fjärde kvartal.

Stomme av bok. Skärm av vitt plast. Höjd 142 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 481