LJUSSTAKE, mässing, Metallslöjden, Gusum, 1984.

1027619. LJUSSTAKE, mässing, Metallslöjden, Gusum, 1984.

Höjd 24 cm, bredd 22 cm.
Stämplad, signerad BK, nr. 168.

Fläckar, smärre ärg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm, bredd 22 cm.

Fläckar, smärre ärg.

Antal besök: 1 862