ÖRHÄNGEN 1 par samt HÄNGE i form an hjärta, 18k guld. Vikt 2,4 gram.

102760. ÖRHÄNGEN 1 par samt HÄNGE i form an hjärta, 18k guld. Vikt 2,4 gram.

Örhängen med otydliga stämplar, yttre diameter ca 2 cm.
Hänge i form av hjärta, otydliga stämplat, höjd ca 1 cm.

Slitage. Ett örhänge lagat, paret saknar möjligen dekorer. Hjärta med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 660