CARL GABRIEL WADELL. Porträtt föreställande Oscar II, signerad, olja på duk.

10276. CARL GABRIEL WADELL. Porträtt föreställande Oscar II, signerad, olja på duk.

Daterad -07. 75x54.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -07. 75x54.

Antal besök: 5 494