Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
BERNARD BUFFET. "La lampe à pétrole" färglitografi, signerad och numrerad 108/175 cm.
102736. BERNARD BUFFET. "La lampe à pétrole" färglitografi, signerad och numrerad 108/175 cm.
Utvalt av våra föremålsexperter
41 x 56 cm.
Sprickor i glasskiva.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 56 cm.
Sprickor i glasskiva.
Göteborgs Auktionsverk
944