BUTLERS TRAY, 1900-tal.

BUTLERS TRAY, 1900-tal.
102698. BUTLERS TRAY, 1900-tal.

Idegran, höjd 53,5 cm, längd utfälld 120 cm, bredd 80 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 808