RENAULT MEGANE, 2000.

RENAULT MEGANE, 2000.
1026799. RENAULT MEGANE, 2000.

RJR 473.
Mätarställning 180457.
Sommardäck monterade. Dubbfria vinterdäck medföljer.

Säljes i befintligt skick för dödsbo. Slitage, repor, rost, bucklor. Körd till auktionsfirman. Ej fullständigt genomgången.

Stopplampan lyser.

Gör en kostnadsfri värdering!

RJR 473.
Mätarställning 180457.

Stopplampan lyser.

Antal besök: 3 232