1026799. RENAULT MEGANE, 2000.
RJR 473.
Mätarställning 180457.
Sommardäck monterade. Dubbfria vinterdäck medföljer.
Säljes i befintligt skick för dödsbo. Slitage, repor, rost, bucklor. Körd till auktionsfirman. Ej fullständigt genomgången.
Stopplampan lyser.