ROLF INGVAR KARLSSON. "Bygata". Olja på pannå, signerad.

102660. ROLF INGVAR KARLSSON. "Bygata". Olja på pannå, signerad.

28,5 x 25,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

28,5 x 25,5 cm.

Antal besök: 3 789