VAS, Ekenäs, 1900-tal.

VAS, Ekenäs, 1900-tal.
1026436. VAS, Ekenäs, 1900-tal.

Höjd 18 cm, signerad John Orwar Lake.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 656