RYAMATTOR, 2 st, 1900-tal.

RYAMATTOR, 2 st, 1900-tal.
1026418. RYAMATTOR, 2 st, 1900-tal.

Längd 140-195 cm, bredd 75-110 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 151