SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-tal.

10261. SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-tal.

103x49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

103x49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 837