BYRÅ MED KLAFF, Karl-Johanstil, 1900-talets första del.

102595. BYRÅ MED KLAFF, Karl-Johanstil, 1900-talets första del.

Tre utdragbara lådor. Bakom klaff skrivinredning med skåp och lådor. Flankerande kolonner. Klaff med pärlbandsdekor.
Längd 106 cm.
Bredd 51 cm.
Höjd 106 cm.

Repor. Bortfall. Sprickor. Topp med vattenringar. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 106 cm.
Bredd 51 cm.
Höjd 106 cm.

Antal besök: 752