BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

10254. BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny. Tre lådor. Längd 96 Bredd 48 Höjd 79 cm. Nyckel finns.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 524