TRÄDGÅRDSOFFA, gjutjärn och trä, 1900-tal.

102540. TRÄDGÅRDSOFFA, gjutjärn och trä, 1900-tal.

Längd 127,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 127,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 3 399