SKRIVBORD, nyrennäsans, 1800/1900-tal.

102487. SKRIVBORD, nyrennäsans, 1800/1900-tal.

Valnöt. Rektangulär form. Tre lådor, svarvade ben. Skinnklädd skiva. Längd 105 cm, bredd 56 cm, höjd 76 cm.

Slitage. Mindre repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 175