ANDY WARHOL. Screentryck, Washington Monument.

1024732. ANDY WARHOL. Screentryck, Washington Monument.

Osignerad, 76x106 cm.

Kantslitage samt nedre fläck i hörnet.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerad, 76x106 cm.

Andy Warhol (1928–1987)

Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
Sal 2
Antal besök: 1 113