Tonade.
8 rödvin höjd 12,5 cm.
8 grogg, 12,5 cm
11 madeira/sherry, 7,5 cm.
9 selter, 8,5 cm.
7 likör 7,5 cm.
4 snaps, 10 cm.
Bruksslitage, enstaka nagg.
Tonade.
8 rödvin höjd 12,5 cm.
8 grogg, 12,5 cm
11 madeira/sherry, 7,5 cm.
9 selter, 8,5 cm.
7 likör 7,5 cm.
4 snaps, 10 cm.
Bruksslitage, enstaka nagg.