EVA BENGTSSON, urna, stengods, sign.

102415. EVA BENGTSSON, urna, stengods, sign.

Bukig form med oxblodsglassyr. Höjd 16,5 cm.

Mindre slitage samt botten med bränningsspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 858