REMMARE, 6 st, böhmisk kristall.

1024132. REMMARE, 6 st, böhmisk kristall.

Höjd ca 19,5 cm.

Bruksslitage. Obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19,5 cm.

Antal besök: 2 788