MINIATYRSPEGEL, gustaviansk, 1700/1800-tal.

102411. MINIATYRSPEGEL, gustaviansk, 1700/1800-tal.

Bronserad. Rak form med uppsvängt krön. Höjd 18 cm.

Toppen på krönet med skada. Bronseringen med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 159