SERVERINGSVAGN, "Thea" Yngve Ekström, Källemo, 1900-talets mitt.

102377. SERVERINGSVAGN, "Thea" Yngve Ekström, Källemo, 1900-talets mitt.

Teak. Övre hyllplan med skjutbar skiva och fällbar klaff. Längd 100 cm (utfälld), bredd 42 cm, höjd 63 cm.

Bruksslitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt fläckar.

Antal besök: 1 510