BARBIEDOCKA, Mattel,1960-tal.

BARBIEDOCKA, Mattel,1960-tal.
102371. BARBIEDOCKA, Mattel,1960-tal.

Blont hår, röd aftonklänning, handskar och smycken.
Höjd 29 cm.

Kropp med smärre repor. Stämpelmärkt på skinkan.
Medföljande box ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Medföljande box ej original.

Antal besök: 1 331