KLÄDSKÅP, art deco, CWS Ltd Cabinet Factory London, 1900-talets första hälft.

102356. KLÄDSKÅP, art deco, CWS Ltd Cabinet Factory London, 1900-talets första hälft.

Brickmärkt. Längd 117, bredd 42, höjd 185 cm.

Slitage, renoverat, dekorskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 8 485