OKÄND KONSTNÄR. Mytologiskt motiv, 1700-tal, olja på duk.

10234. OKÄND KONSTNÄR. Mytologiskt motiv, 1700-tal, olja på duk.

71x54 cm.

Dukskada, slitge.

Gör en kostnadsfri värdering!

71x54 cm.

Dukskada, slitge.

Antal besök: 1 057