HARRY KARLSSON. Motiv från Stockholm. Olja på pannå. Signerad.

102330. HARRY KARLSSON. Motiv från Stockholm. Olja på pannå. Signerad.

22x27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x27 cm.

Antal besök: 3 103