SKRIVSKÅP, 1900-talets andra hälft.

102295. SKRIVSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Blå grundfärg med med genomgående blomsterdekor. Två lådor. Nedfällbar klaff med bakomliggande lådinredning. Längd 62, bredd 40, höjd 180 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 975