PRESENTERFAT, silver, barockstil, ostämplat. Vikt 923g.

10228. PRESENTERFAT, silver, barockstil, ostämplat. Vikt 923g.

Lejonjakt. Gåvoinskription a tergo. Höjd 37cm Längd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 160