LÄKARSKÅP med belysning, 1900-talets första hälft.

102285. LÄKARSKÅP med belysning, 1900-talets första hälft.

Betsad. Längd 60 bredd 42 höjd 170 cm.

Senare baktycke samt spröjs. Bruksslitage. Delar av spröjs saknas, skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 284