SLAGLÅSPISTOL, Sverige, 1800-talets mitt.

1022839. SLAGLÅSPISTOL, Sverige, 1800-talets mitt.

Längd ca 26 cm.

Slitage, skador, sidbläck saknas, hakar ej upp vid spänn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 26 cm.

Antal besök: 683