SMYCKEN, 11 delar, silver, 1900/2000-tal.

102166. SMYCKEN, 11 delar, silver, 1900/2000-tal.

Bland annat armband med lila sten stmpl Lantz 1960; hänge samt ring med lila sten; brosch i form av blomma samt två ringar med mera.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 722