TV, Samsung, LE40R86BD 40", 2000-tal.

1021395. TV, Samsung, LE40R86BD 40", 2000-tal.

Höjd 69 cm. Bredd 98 cm. Djup ca 7 cm.

Ej funktionstestad. Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 477