METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.
102130. METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

Bl.a. bestick, coaster, skål med ställ m.m.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 501