STIG OLSON. Blandteknik/collage, signerad.

1021144. STIG OLSON. Blandteknik/collage, signerad.

ca 45x32 cm.

Åldersslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 45x32 cm.

Antal besök: 4 349