ERNEST WALBOURN. Olja på duk. Signerad.

102111. ERNEST WALBOURN. Olja på duk. Signerad.

Kvinna vid vattendrag. 41 x 61 cm.

Krackeleringar, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar, renoverad.

Antal besök: 4 405