BENGT FREDRIKSSON. OLJA på duk, landskap med byggnader, signerad och daterad 1969.

1021051. BENGT FREDRIKSSON. OLJA på duk, landskap med byggnader, signerad och daterad 1969.

höjd 121 cm, bredd 138 cm.

utbuktning, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 121 cm, bredd 138 cm.

utbuktning, bruksslitage.

Antal besök: 327